OM TRAMPING

Jesteśmy grupą pasjonatów podróży. Od wielu lat prawie każdą wolną chwilę spędzamy w drodze. Już we wczesnej młodości odkryliśmy w sobie wielką potrzebę podróżowania i poznawania świata. Nasze studia kulturoznawcze były ciekawym przygotowaniem do wielu późniejszych wypraw. Wielu z nas spędziło dużo czasu w egzotycznych krajach podróżując, studiując, pracując, poznając w zaangażowany sposób nowe miejsca i ich kulturę. Z czasem podróż stała się naszym sposobem na życie. Wielu z nas pracowało przez lata dla różnych biur podróży. Teraz, pod wspólną nazwą, chcemy pokazać ludziom ciekawym świata, to co dobrze znamy. Celem naszych trampingów jest dostarczenie ich uczestnikom niezapomnianych, prawdziwych przeżyć w przyjemnej „rodzinnej” atmosferze, a także zapewnienie odpowiedniej dawki wypoczynku. Naszą najmocniejszą stroną są podróże do Azji, którą dobrze znamy!

Kilka słów o naszej nazwie.
Om – to chyba jeden z najbardziej uniwersalnych symboli absolutu, święta mantra postrzegana jako dźwięk powstawania wszechświata. Opis jej znaczenia to próba opisu tego co najważniejsze, odwiecznego dążenia każdej istoty. Można ją odnaleźć w hinduizmie i buddyzmie tybetańskim.
Om jest więc symbolem najgłębszego sensu życia. Tego wszystkiego czego mały fragment chcemy Wam przekazać, a co nas samych spotkało w trakcie podróży.
Nasz klub, w żadnym razie nie jest organizacją religijną. Staramy się jedynie wszędzie widzieć i obcować z człowiekiem oraz pięknym, otaczającym go światem.

Posiadamy wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych, dostępny pod adresem: turystyka.gov.pl oraz gwarancję ubezpieczeniową na rzecz klientów w Towarzystwie Ubezpieczeń SIGNAL IDUNA Polska, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych.