Tramping Indochiny

WYPRAWA INDOCHINY

Tramping w Wietnamie, Kambodży i Laosie

Indochiny to egzotyczna kraina, pełna kolorów i uśmiechniętych, życzliwych ludzi, bardzo zróżnicowana pod względem kulturowym i przyrodniczym.

W naszej ofercie znajdują się pięć trampingów do Indochin.

1. tramping po Laosie, Kambodży i Wietnamie – podczas wyprawy zobaczymy trzy buddyjskie kraje, różniące się znacznie kulturą i językiem, z których każdy ma do zaoferowania wiele atrakcji. Zobaczymy imponujące, wielkie buddyjskie świątynie, będziemy spacerować po gwarnych bazarach, gdzie można kupić wszystko.

2. tramping do Wietnamu – podróż do egzotycznego Wietnamu, kraju, który łączy tradycje i nowoczesność. Kraj ten oprócz rdzennej ludności Khin (Wietnamczycy) zamieszkują liczne grupy etniczne należące do 53 narodowości.

Południkowe położenie geograficzne powoduje, że występują to różne strefy klimatyczne: od suchych lasów monsunowych po las tropikalny na południu kraju.

3. wyprawa do Indonezji, kraju 17 tysięcy wysp, rozciągniętych na tysiącach kilometrów, które rozdzielają wody Pacyfiku od Oceanu Indyjskiego. Wyspy te bardzo różnią się od siebie pod względem ludności, kultury, historii i przyrody. Przez tysiące lat mieszały się tu wpływy wielu różnych narodów, ich kultur i religii. Do dzisiaj wśród licznych plemion zamieszkujących wyspy fascynują stare, wciąż żywe tradycje.

Zapraszamy również na trampingi do Birmy i Tajlandii

Zapraszamy na Tramping do Indochin