Tramping Indochiny

TRAMPING INDOCHINY

Tramping Indochiny (Wietnam, Kambodża, Laos) + Tajlandia

Indochiny to egzotyczna kraina – pełna kolorów i uśmiechniętych, życzliwych ludzi. Choć historycznie Tajlandia Indochin nie współtworzyła, bliskość sprawia, że tego kraju po prostu nie można ominąć. W naszej ofercie znajdziecie więc podróż do Wietnamu oraz tramping Indochiny + Tajlandia. Uzupełnieniem zaś azjatyckich klimatów są wyprawy po jeszcze innych regionach Azji: do Birmy i Indonezji.

Tramping Indochiny – Laos, Kambodża, Tajlandia – soczyste mango, pad thai, sajgonki i green curry to wyprawa do trzech buddyjskich krajów. Na trasie kolorowe bazary, zabytki, plażowanie i rafting.

Tramping Wietnam, czyli podróż do centralnego i północnego Wietnamu – trekking po górach, gdzie spotykamy barwne plemiona; zwiedzanie oraz plaże. Wietnam to kraj o zróżnicowanym obliczu. Występują tam dodatkowo różne strefy klimatyczne.

Tramping Birma – w kraju Złotego Buddy – podczas tej podróży poznamy jeszcze inne oblicze Azji.  Poznamy nie tylko sztandarowe atrakcje kraju czy miejsca spoza utartych szlaków, ale także życie codzienne zwykłych mieszkańców Birmy.

Wreszcie wyprawy do Indonezji – kraju 17 tysięcy wysp, oddzielonych od siebie wodach Pacyfiku i Oceanu Indyjskiego. Wyspy te stanowią unikaty w skali światowej, różniąc się między sobą niemal pod każdym względem. Przez tysiące lat mieszały się tu wpływy wielu różnych narodów, ich kultur i religii. Do dzisiaj wśród licznych plemion zamieszkujących wyspy fascynują stare, wciąż żywe tradycje. Nasze propozycje to Indonezja – w kraju tysięcy wysp oraz Indonezja: Sumatra – przygoda w dżungli.

Zapraszamy na Tramping do Indochin