Zarezerwuj miejsce na wyprawę


  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  Tablice wskazujące drogę do kamiennych kręgów w Węsiorach

  26.12.2023

  Akcja Poznaj Polskę. Mikrowyprawy po Polsce

  Bliżej świata

  Czy wiesz, że kurhany kujawskie są starsze od piramid egipskich, Góry Świętokrzyskie to kraina czarownic, a drzewa z Siedlisk są osobliwością na skalę Europy? My wiemy i dlatego już wiosną 2020 ruszyła nasza akcja Poznaj Polskę – pierwsza taka inicjatywa podróżnicza powołana do życia w dobie pandemii.

  Jako pierwsi na rynku zareagowaliśmy kreatywnie na zmieniającą się rzeczywistość. Gdy wiele biur przestało działać, my kontynuowaliśmy pracę. Monitorując na bieżąco sytuację stworzyliśmy projekt – akcja Poznaj Polskę – mikrowyprawy po Polsce w nowym wydaniu, i ruszyliśmy w teren!

  Mikrowyprawy po Polsce to krótkie, ale intensywne autorskie wycieczki po Polsce o charakterze integracyjnym. Unikalne trasy. Każda inna i z każdej wyciskamy 110%, ale bez obaw – jest czas na relaks. Opinie o tym, jak się z nami podróżuje zobaczysz tu>>

  Pomysł na akcję Poznaj Polskę powstał z wrodzonej kreatywności, nabytego doświadczenia i chęci współdziałania. Serio. Dzięki akcji łączymy tak wiele! Dla Ciebie mini-wyprawy w przyjacielskim gronie i pod okiem pilota eksperta. Możesz się odciąć się od tego, co męczy i od medialnego szumu. A dla nas motywacja do działania.

  Razem wspieramy cały system naczyń połączonych. Ludzi, który prowadzą z pasją klimatyczne pensjonaty, rodzinne lokalne knajpki, pilotów ekspertów itd. To ma sens, prawda?

  A jak ma sens, wypadałoby napisać więcej. Kalendarium wypraw  tu>>, a poniżej odpowiedzi na pytania, które padają przed podróżą. Jeśli masz swoje, daj znać – porozmawiamy.

  Akcja Poznaj Polskę – pytacie – odpowiadamy!

  Co to znaczy, że programy Om Tramping są autorskie? To znaczy, że programy wypraw tworzymy sami. Każda trasa, którą z nami robisz dostępna jest tylko u nas. Lubimy miejsca nieoczywiste, poza szlakami. Kochamy przyrodę i bliski z nią kontakt, lokalne smaki i smaczki. Znamy dobrze te miejsca, więc i Ty je dobrze poznajesz.

  Czy mikrowyprawy po Polsce są długie? Wycieczki trwają od 1 do 4 dni.

  Jak duże są grupy Om Tramping? Od 3 do 10 Uczestników + pilot, kierowca. Jeździmy w modelu: 3 Uczestników/samochód osobowy, 7 Uczestników/minibus. Taki model jest o wiele bezpieczniejszy, niż przemieszczanie się autokarami.

  Dlaczego Om Tramping nie organizuje wycieczek autokarowych? Bo w małej grupie jest bezpieczniej. Poza tym, na wyprawach niszowych duże grupy nie mają racji bytu. W małym gronie łatwiej się zaprzyjaźnić i pełniej się doświadcza. Możemy Cię wprowadzić do zaprzyjaźnionego domu, zmieścimy się w lokalnej knajpce, a wieczorem zasiądziemy wokół ognia. Jesteśmy też bardziej mobilni.

  Czy do takiej mikrowyprawy muszę się jakoś przygotować? Nie musisz mieć kondycji konia wyścigowego i wiek też nie jest przeszkodą. Podróżują z nami różni ludzie, a tym co nas łączy jest chęć wspólnego odkrywania Polski. A Polska, co pewnie wiesz, jest bardzo różnorodna 🙂

  Czy wycieczki Om Tramping są drogie? Ceny wycieczek w ramach akcji Poznaj Polskę nie przekraczają kilkuset złotych. W tej cenie masz komfortowy transport z kierowcą, klimatyczne noclegi, jak np. w naszej bazie w Chacie Podróżnika, pilota, który ma ogromną wiedzę i umie integrować ludzi.

  Jak płacę za udział w mini-wyprawie? Rezerwacja miejsca jest bezpłatna. Co więcej, działamy na tyle sprawnie, że z formalnościami możemy ruszyć praktycznie w każdej chwili. Płacisz dopiero wtedy, gdy potwierdzimy wyjazd.

  A jeśli wyjazd trzeba będzie odwołać? Jak wiesz, sytuacja jest dynamiczna, ale i to rozpracowaliśmy. Jeśli wyjazd jest niemożliwy do zrealizowania proponujemy zwrot pieniędzy lub nowy termin. Decyzja należy do Ciebie 🙂

  Jak się zapisać na mikrowyprawę po Polsce? Wybierz trasę i skontaktuj się z nami: 604 880 120, info@omtramping.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie.

  Co się stanie z akcją Poznaj Polskę, gdy znowu będzie można normalnie podróżować po całym świecie? Pandemia wyzwoliła wśród ludzi chęć poznania kraju. Dlatego, gdy już wrócimy na „wielki szlak”, Polskę dalej będziemy razem eksplorować :).

  Jeżeli to zaproszenie rozbudziło Twoją ciekawość – zapraszamy na wyprawę!

  Tekst: Om Tramping Klub

  Foto: Om Tramping Klub