Arizona, Utah, południowa Kalifornia | Om Tramping Online | odc. 6

18-05-2020

 

Arizona, Utah, południowa Kalifornia – parki narodowe USA to temat przewodni kolejnego odcinka naszych czwartkowych spotkań online. Widzimy się już 26 maja o godz. 20.00 i lecimy tam, gdzie przyroda wyciska łzy nawet u największych twardzieli :)

Arizona, Utah, południowa Kalifornia – z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc zapisy poprzez newsletter: https://omtramping.pl/#newsletter lub pisz na: info@omtramping.pl

W czwartek wysyłamy hasło i link do spotkania wraz z instrukcją obsługi platformy zoom, a w piątek bonus – nagranie ze spotkania. Podczas transmisji działa czat i możemy rozmawiać. Ty pytasz, Tomek odpowiada.


Legendarna amerykańska przyroda i wielomilionowe nowoczesne metropolie. W takiej scenerii będziemy podróżować już w czwartek. Zapraszamy Cię na wędrówkę tam, gdzie my sami byliśmy już wiele razy – przez najpiękniejsze parki narodowe Stanów Zjednoczonych.

Przed nami Arizona, Utah i część Kalifornii – włóczęgi po Los Angeles, nocne oglądanie rozgwieżdżonego nieba, survival na pustyniach i nieprawdopodobna uroda skalnych formacji, gór, jezior… Podczas spotkania zobaczysz najsłynniejszy kanion świata – Wielki Kanion, unikatowe łuki skalne w parku Arches, Dolinę Śmierci i ruiny indiańskich osiedli.

W podróż podróż udasz się z Tomkiem Tułakiem – znanym polskim podróżnikiem, który ma za sobą setki wypraw, spotkań z publicznością, nagrań radiowych i telewizyjnych. Tomek mieszkał i pracował w kilku krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych. Wspomnienia o tym, jak się żyje na Alasce możesz przeczytać tu>>>

Co to jest Om Tramping Online? To cykl bezpłatnych spotkań o podróżach transmitowanych online na żywo w czwartki o godzinie 20: 00. To nasze nowe okno na świat, popatrzymy przez nie razem!