Zarezerwuj miejsce na wyprawę


  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  Biała stupa buddyjska z kolorową flagą tybetańską w dolinie w Ladakhu

  19.12.2023

  Pieszo przez Himalaje. Przez Himalaje LIFE, odc. 1

  Relacje z wypraw

  Specjalnie dla Ciebie odpalamy nowy program podróżniczy online PRZEZ HIMALAJE LIFE - 5 odcinków transmitowanych co 2 tygodnie na żywo na fan pejdżu Om Tramping Klubu i Południka Zero. Każdy odcinek poświęcony jest najwyższym górom świata, ale w innej odsłonie, a prowadzącym jest Tomek Tułak - znany polski podróżnik, który ma za sobą setki wypraw przez świat.

  Odcinek pierwszy „Pieszo przez Mały Tybet: Ladakh i Zanskar” już 13 maja o godzinie 19.00 na naszym Facebooku. Czego się dowiesz? Jak zorganizować trekking w Himalajach, jakie są realia podróżowania po Ladakhu i Zanskarze, co warto tam zobaczyć. Wielotygodniowe trekkingi, buddyzm tybetański, skalne klasztory i ludzie – ich codzienność i tradycje – to wszystko już w środę.

  Kolorowy plakat z informacjami o spotkaniu online

  PRZEZ HIMALAJE LIFE to wspólna inicjatywa Południka Zero – najlepszego klubu podróżniczego w Polsce oraz Om Tramping Klubu. Jeszcze do niedawna spotykaliśmy się w klimatycznych wnętrzach Południka, a teraz dzięki wejściu do świata online możemy dotrzeć do większej liczby odbiorców. Zwłaszcza tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli się z nami spotkać w Warszawie. Wystarczy dostęp do internetu, wygodny fotel i kilka kliknięć!

  Nie możesz uczestniczyć? Nagrania odcinków będą dostępne na fan pejdżach Om Tramping Klubu i Południka Zero!

  Bądź na bieżąco! Dołącz do naszych społeczności na Facebook’u i podróżuj z nami. Kolejne spotkanie już 26 maja o godzinie 19.00 :).

  Jeżeli to zaproszenie rozbudziło Twoją ciekawość – zapraszamy na wyprawę:  Ladakh, Kaszmir, Himachal Pradesh – w Himalajach.

  Foto: Felicja Bilska