Przez Himalaje LIFE | Odcinek pierwszy: Pieszo przez Himalaje

13-05-2020

 

Podróżniku! Specjalnie dla Ciebie odpalamy nowy program podróżniczy online PRZEZ HIMALAJE LIFE – 5 odcinków transmitowanych co 2 tygodnie na żywo na fan pejdżu Om Tramping Klubu i Południka Zero. Każdy odcinek poświęcony jest najwyższym górom świata, ale w innej odsłonie, a prowadzącym jest Tomek Tułak – znany polski podróżnik, który ma za sobą setki wypraw przez świat.

Odcinek pierwszy „Pieszo przez Mały Tybet: Ladakh i Zanskar” już 13 maja o godzinie 19.00 na fan pejdżu na Facebooku. Czego się dowiesz? Jak zorganizować trekking w Himalajach, jakie są realia podróżowania po Ladakhu i Zanskarze, co warto tam zobaczyć. Wielotygodniowe trekkingi, buddyzm tybetański, skalne klasztory i ludzie – ich codzienność i tradycje – to wszystko już w środę.

 

PRZEZ HIMALAJE LIFE to wspólna inicjatywa Południka Zero – najlepszego klubu podróżniczego w Polsce oraz Om Tramping Klubu. Jeszcze do niedawna spotykaliśmy się w klimatycznych wnętrzach Południka, a teraz dzięki wejściu do świata online możemy dotrzeć do większej liczby odbiorców. Zwłaszcza tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli się z nami spotkać w Warszawie. Wystarczy dostęp do internetu, wygodny fotel i kilka kliknięć!

Nie możesz uczestniczyć? Nagrania odcinków będą dostępne na fan pejdżach Om Tramping Klubu i Południka Zero!

Bądź na bieżąco! Dołącz do naszych społeczności na Facebook’u i podróżuj z nami. Kolejne spotkanie już 26 maja o godzinie 19.00 :).

Czytasz naszego newslettera? Jeśli nie, warto nadrobić tę zaległość. Zapisz się >>>