TRAMPING AZJA

Podróże do Azji z Om Tramping Klub

Azję eksplorujemy od 15 lat i wciąż nie mamy dość. To tam narodził się buddyzm, szamański bon, islam, hinduizm i niezliczone kulty bóstw. Cywilizacje, po których została imponująca architektura, czego dowodem Birma. I takie, które znajdują kontynuację w dzisiejszych czasach. Świadectwami przenikania się tradycji z nowoczesnością są Chiny, Tajlandia i Indie południowe. Zróżnicowanie kulturowe Azji odnajdziesz w Indonezji, gdzie każda wyspa wykształciła własne tradycje, np. Sumatra. W Indiach wschodnich spotkasz się z wodzami lokalnych plemion, poznasz królów i weźmiesz udział w ceremoniałach. Jest też Wietnam, znany i nieznany, przez co wciąż tak fascynujący.

Tę różnorodność widać również w azjatyckiej przyrodzie. Podczas trampingów po Azji poczujesz jej magię w rozległej dzikiej przestrzeni. Doświadczysz podczas podróży Koleją Transsyberyjską, w Tuwie i Chakasji, górach Pamir, albo wędrując przez Himalaje – do Nepalu, Bhutanu, docierając do źródeł Gangesu. Przyroda to klucz do zrozumienia harmonii świata. Poznasz zimną tundrę, lasy tropikalne, rozległą tajgę, zanurzysz ciało w gorących źródłach i krystalicznych strumieniach.

Z Azji wywodzą się też starożytne metody i techniki uzdrawiające ciało i ducha – tai chi, medycyna chińska, joga, ajurweda. W  jednym z ośrodków jogi możesz doświadczyć zbawiennego ich wpływu, a na koniec wypocząć na najpiękniejszych plażach świata.

Tramping Azja to podróż w czasie i przestrzeni, spotkania z fascynującymi ludźmi i zabytkami, wschody słońca u stóp wulkanów, plemiona, o których dopiero niedawno świat usłyszał. Smaki! Nasycone słońcem owoce, aromatyczne curry, świeże owoce morza.

Zapraszamy na wyprawy do azji!
Masz pytania? Chętnie odpowiemy: 0 604 880 120 // info@omtramping.pl