TRAMPING AZJA

Podróże do Azji z Om Tramping Klub

Azja to nasza miłość i obszar, który eksplorujemy od 14 lat. To właśnie tam narodził się buddyzm, szamański bon, islam, hinduizm, niezliczone kulty. Cywilizacje, po których została imponująca architektura, czego dowodem jest Birma. I takie, które znajdują swoją kontynuację w dzisiejszych czasach. Świadectwami przenikania się tradycji z nowoczesnością są Chiny oraz Indie południowe, wywodzące się ze starożytnych wedyjskich kultur. To ogromne zróżnicowanie kulturowe Azji odnajdziesz również w Indonezji, gdzie każda wyspa wykształciła swoje własne tradycje, np. Sumatra. W Indiach wschodnich, wśród tamtejszych plemion, gdzie spotkasz się z lokalnymi wodzami – królami i weźmiesz udział w ceremoniałach. I w Wietnamie, znanym i nieznanym, przez co wciąż tak fascynującym.

Nadzwyczajną różnorodność widać też w azjatyckiej przyrodzie. Podczas trampingów po Azji poczujesz jej magię w rozległej dzikiej przestrzeni Syberii, pośród majestatycznych gór Pamiru, wędrując przez krainy najwyższych gór świata: przez Nepal, Bhutan, docierając do źródeł Gangesu. Przyroda to klucz do zrozumienia harmonii świata. Poznasz to. Zimną tundrę, olbrzymie lasy tropikalne, rozległą tajgę, zanurzysz ciało w gorących źródłach i krystalicznych strumieniach.

Z Azji wywodzą się też starożytne metody i techniki uzdrawiające ciało i ducha – tai chi, medycyna chińska, joga, ajurweda. W  jednym z ośrodków jogi możesz doświadczyć zbawiennego ich wpływu, a na koniec wypocząć na najpiękniejszych plażach świata.

Tramping Azja to podróż w czasie i przestrzeni, spotkania z fascynującymi ludźmi i zabytkami, wschody słońca u stóp wulkanów, plemiona, o których dopiero niedawno świat usłyszał. Smaki! Nasycone słońcem owoce, aromatyczne curry, świeże owoce morza.

Zapraszamy na wyprawy do azji!
Masz pytania? Chętnie odpowiemy: 0 604 880 120 // info@omtramping.pl