TRAMPING HIMALAJE

Podróż przez majestatyczne Himalaje z Om Tramping Klub

Himalaje to spektakularna natura i ojczyzna szamańskiego bon, buddyzmu, hinduizmu oraz wielu religii plemiennych. To bijące serce świata, nie sposób nasycić się tym pięknem. Po Himalajach wędrujemy od 2005 roku i wiemy, że czas płynie tam zupełnie inaczej, a zrodzone na przestrzeni tysięcy lat rytuały i tradycje przetrwały do dziś w niezmienionej formie. Dlatego trampingi po Himalajach to nasz konik. Podróż przez najwyższe góry świata to lekcja pokory i głębokie doświadczanie, które na długo zapada w pamięć.

Tramping Himalaje – Ladakh: Mały Tybet – podróż do Małego Tybetu w granicach Indii, dzięki czemu kultura tybetańska nie ucierpiała wskutek represji ze strony Chin i zachowała się w pierwotnej formie.

Tramping Himalaje Indii: od źródeł Gangesu po buddyjskie klasztory Spiti –  wyprawa do źródeł świętej Gangi – matki wszystkich rzek. Tętniące życiem Riszykesz, Haridwar, Gangotri i Kalpa i przeprawa przez Spiti na krańcach Wyżyny Tybetańskiej.

Tramping Himalaje – Indie Wschodnie: wsród plemion – to nasz kultowy program, jedyny taki na rynku. Wyprawa przez Assam, Arunachal Pradesh i Nagaland, gdzie weźmiesz udział w Festiwalu Horbill (Festiwal Dzioborożca) i spotkasz się z lokalnymi królami.

Tramping Himalaje – Nepal (+Bhutan): z wizytą u Kumari – trekking, rafting, zwiedzanie, a dla chętnych dodatkowo Bhutan (Druk Jul, Kraj Grzmiącego Smoka). Dla kochających przestrzeń i bogatą kulturę orientu.

Tramping Himalaje – Bangladesz – Orissa – rejs po dorzeczu Gangesu – Meghalaya – Assam – Dardżyling – Sikkim (+Andamany) – wędrówka przez mało znane wschodnie Indie, których jeszcze niedawno nie można było odwiedzać. Wyprawa koneserska. Azja poza utartymi szlakami, a dla chętnych wypoczynek na Andamanach.

Zapraszamy na tramping w Himalaje
Masz pytania? Chętnie odpowiemy: info@omtramping.pl // 0 604 880 120