TRAMPING INDIE znane i nieznane

W Azji spędziliśmy łącznie dobrych kilka lat i nadal trzymamy się zdania, że Indie możesz poznawać przez długie lata, a i zawsze będą Cię zaskakiwać. Ulice tętnią życiem, są pełne kolorów i zapachów, a toczące się sprawy większe i mniejsze są jak film, który oglądasz z zapartym tchem. Daj się porwać w wir przygody – zachwyć się i pozwól pochłonąć tej rozmaitości! Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg wypraw do Indii. Każda inna, choć wszystkie stworzyliśmy w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy praktykami, wiemy: co, gdzie i jak. A trampingi to nasza specjalność.

Tramping Indie – od Waranasi do Bombaju + Goa w sam raz na pierwszy raz! Kompleksowe poznanie indyjskiej rzeczywistości. Od spokojnej wsi po ogromne metropolie, a na deser – odprężenie i totalny relaks w Goa.

Tramping Indie – Baśniowy Radżastan (+Gudżarat)wyprawa przez najbarwniejszy stan Indii. W programie m.in. safari na wielbłądach po pustyni Thar, pałace, forty. A dla chętnych inspirujący Gudżarat.

Tramping Indie Wschodnie, Bangladesz (+ Andamany)  nasz kultowy program. Wyprawa koneserska i doświadczanie Azji poza utartymi szlakami. Poznasz Bangladesz, Orissę, Meghalaya, Assam, Dardżyling, Sikkim. A dla chętnych chillout na Andamanach.

Tramping Indie Wschodnie: wśród plemion Indii Mizoram, Manipur, Nagaland, Assam, Arunachal Pradesh. Stany wschodnie kulturowo zbliżone są do Indochin i Tybetu. To podróż, która zmienia wyobrażenie o Indiach. Nasza perełka, o której Uczestnicy mówią:  magiczna wyprawa!

Tramping Indie nieznane… – dlaczego nieznane? Bo to podróż przez Gudżarat, Andhra Pradeś, Bihar, Uttar Pradeś i Telangana – rzadko odwiedzane stany, jednak równie niezwykłe, jak te w pozostałej części kraju. Wyprawa koneserska dla tych, którzy znają już Indie oraz tych, którzy chcą zacząć je poznawać, ale od razu od „kuchni”.

Co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie? Wyprawę do Ladakhu (Mały Tybet), gdzie zetkniesz się z buddyjską kulturą na tle najwyższych gór świata oraz podróż od źródeł Gangesu po buddyjskie klasztory Spiti.

 

Zapraszamy na tramping po Indiach
Masz pytania? chętnie odpowiemy: info@omtramping.pl //  0 604 880 120