TRAMPING INDOCHINY

Wietnam, Kambodża, Laos, Tajlandia

Słońce, uśmiech, soczyste kolory – tego doświadczasz niemal na każdym kroku. Podróżowanie po dawnych Indochinach i Tajlandii to przygoda sama w sobie. W oparciu o wieloletnie podróżowanie po tych regionach przygotowaliśmy dla Ciebie wyprawy trampingowe, podczas których poznasz nie tylko sztandarowe zabytki, ale także codzienność mieszkańców regionów. Z uwagi na bliskość geograficzną, proponujemy także Birmę i Indonezję.

Tramping Indochiny – Laos, Kambodża, Tajlandia – soczyste mango, pad thai, sajgonki i green curry to wyprawa do trzech buddyjskich krajów. Na trasie kolorowe bazary, zabytki, plażowanie i rafting.

Tramping Wietnam, czyli podróż do centralnego i północnego Wietnamu – trekking po górach, gdzie spotykamy barwne plemiona; zwiedzanie oraz plaże. Wietnam to kraj o zróżnicowanym obliczu. Występują tam dodatkowo różne strefy klimatyczne.

Tramping Birma – w kraju Złotego Buddy – podczas tej podróży poznamy jeszcze inne oblicze Azji.  Poznamy nie tylko sztandarowe atrakcje kraju czy miejsca spoza utartych szlaków, ale także życie codzienne zwykłych mieszkańców Birmy.

Tramping Indonezja – w kraju tysięcy wysp oraz Sumatra. 17 tysięcy wysp, oddzielonych od siebie wodami Pacyfiku i Oceanu Indyjskiego. Wyspy te stanowią fenomen w skali światowej. Jawa, Sumatra, Bali, Flores, Gili, archipelag Komodo, Celebes (Sulawesi) – to istne tygle kultur, wierzeń, a do tego zjawiskowa przyroda.

Zapraszamy na Tramping do Indochin
masz pytania? chętnie odpowiemy: info@omtramping.pl //  0 604 880 120