Przez Himalaje LIFE | odcinek 4 | Buddyjskie królestwo Mustang

18-06-2020

 

We wtorek 23 czerwca o godzinie 19:00 wsiadamy do wirtualnego samolotu i lecimy tam, dokąd tak niewielu dotarło. Czwarty odcinek naszego programu podróżniczego Przez Himalaje LIFE dedykujemy tajemnicom królestwa Lo. Transmisja online na żywo dostępna będzie na stronie głównej fan pejdża TU>>> 

Dziś leży w granicach Nepalu, jednak aż do 2008 roku to buddyjskie królestwo Mustang było niezależnym krajem, ukrytym w dolinach najwyższych gór świata. Wynikające z naturalnych warunków geograficznych trudności w dostępie do Lo sprawiały, że z biegiem czasu powstało wiele mitów i legend o królestwie i wydarzających się tam cudach. Buddyjskie królestwo Mustang do dziś silnie pobudza wyobraźnię i do dziś uchodzi za miejsce magiczne.

 

PRZEZ HIMALAJE LIFE to wspólna inicjatywa Południka Zero – najlepszej klubokawiarni podróżniczej w Polsce oraz najlepszego biura trampingowego – Om Tramping Klubu. Do niedawna spotykaliśmy się w klimatycznych wnętrzach Południka. Teraz, dzięki wejściu do świata online możemy dotrzeć do większej liczby odbiorców. Zwłaszcza tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli się z nami spotkać w Warszawie. Wystarczy dostęp do internetu, wygodny fotel i kilka kliknięć!

Nie możesz uczestniczyć? Nagrania odcinków dostępne są na fan pejdżach: Om Tramping Klubu i Południka Zero! 

Bądź na bieżąco! Dołącz do naszych społeczności na Facebook’u i podróżuj z nami. Spotkanie 23 czerwca o godzinie 19.00 :).

Czytasz naszego newslettera? Jeśli nie, warto nadrobić tę zaległość. Zapisz się TU>>>