OM TRAMPING

O nas – Om Tramping Klub. Jesteśmy grupą pasjonatów podróży. Od wielu lat prawie każdą wolną chwilę spędzamy w drodze. Już we wczesnej młodości odkryliśmy w sobie wielką potrzebę podróżowania i poznawania świata. Nasze studia kulturoznawcze były ciekawym przygotowaniem do wielu późniejszych wypraw. Wielu z nas spędziło dużo czasu w egzotycznych krajach podróżując, studiując, pracując, poznając w zaangażowany sposób nowe miejsca i ich kulturę. Z czasem podróż stała się naszym sposobem na życie. Wielu z nas pracowało przez lata dla różnych biur podróży. Teraz, pod wspólną nazwą, chcemy pokazać ludziom ciekawym świata, to co dobrze znamy. Celem naszych trampingów jest dostarczenie ich uczestnikom niezapomnianych, prawdziwych przeżyć w przyjemnej „rodzinnej” atmosferze, a także zapewnienie odpowiedniej dawki wypoczynku. Naszą najmocniejszą stroną są podróże do Azji, którą bardzo dobrze znamy!

Kilka słów o naszej nazwie.
OM – to jeden z najbardziej uniwersalnych symboli absolutu, święta mantra postrzegana jako dźwięk powstawania wszechświata. Opis jej znaczenia to próba opisu tego, co najważniejsze: odwiecznego dążenia do prawdy. Można ją odnaleźć w hinduizmie i buddyzmie tybetańskim. Om jest więc symbolem najgłębszego sensu życia. Tego wszystkiego, czego mały fragment chcemy Wam pokazać, a co nas samych spotkało w trakcie podróży. Nasz klub w żadnym razie nie jest organizacją religijną. Staramy się jedynie wszędzie widzieć i obcować z człowiekiem oraz pięknym, otaczającym go światem. TRAMPING – to wyprawa „budżetowa” i jedyna forma podróżowania zorientowana na bezpośredni kontakt z tubylcami i bycie w samym centrum wydarzeń. KLUB z kolei odnosi się do kameralnej, wręcz przyjacielskiej atmosfery. Podróżujemy w małych grupach, co sprzyja zacieśnianiu więzi i przeżyciu autentycznej przygody.

Posiadamy wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych pod numerem 8651 oraz gwarancję ubezpieczeniową na rzecz klientów w SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwie Ubezpieczeń S. A. o numerze M522617, ważną do 9 września 2023 r.