Wirtualna podróż przez Ekwador i Galapagos z Tomkiem Tułakiem

04-05-2020

Podróżniku, w najbliższy czwartek, tj. 7 maja o godzinie 19.00 spotykamy się na zoom-ie i z Tomkiem Tułakiem ruszamy w świat! Tak, wiemy, teraz granice są zamknięte i fizyczne podróże odwołano, ale przecież podróż to również stan umysłu, a na spotkanie zawsze znajdzie się sposób.

 

To już nasze piąte spotkanie online. Zabieram Cię w wirtualną podróż przez Ekwador i Galapagos. Powędrujemy przez ekwadorskie Andy, będziemy w „środku ziemi”, spotkamy rodowitych Indiach, a na Galapagos zetkniemy się z fauną i florą zupełnie odmienną od reszty świata. Gotów do drogi?

 

Spotkania online - podroz przez Ekwador i Galapagos

Ekwador i Galapagos | 7 maja o godz. 19.00 | Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc zapisy via newsletter: https://omtramping.pl/#newsletter lub pisz na: info@omtramping.pl

W czwartek wysyłamy hasło i link do spotkania wraz z instrukcją obsługi platformy zoom, a w piątek dodatkowo nagrania ze spotkania. Podczas transmisji działa aktywny czat i możemy porozmawiać :) Na wszystkie pytania odpowiadamy.

Co to jest Om Tramping Online? To cykl bezpłatnych spotkań o podróżach transmitowanych online na żywo w czwartki o godzinie 19.00. To nasze nowe okno na świat, popatrzymy przez nie razem!

W ramach cyklu podróżniczego: co kraj, to obyczaj publikujemy też różne ciekawe materiały: zdjęcia, teksty, wspomnienia, relacje z wyprawy. O tym, co warto zobaczyć w Ekwadorze przeczytasz tu>>> i o archipelagu Galapagos tu >>>

Widzimy się w czwartek!