Zarezerwuj miejsce na wyprawę


  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  Ekwadorska dziewczynka w czarnej sukni i czerwonych koralach

  17.12.2023

  Wirtualna podróż przez Ekwador i Galapagos z Tomkiem Tułakiem

  Bliżej świata

  7 maja o godzinie 19.00 spotykamy się na zoom-ie i z Tomkiem Tułakiem ruszamy w świat! Tak, wiemy, teraz granice są zamknięte i fizyczne podróże odwołano, ale przecież podróż to również stan umysłu, a na spotkanie zawsze znajdzie się sposób.

  To już nasze piąte spotkanie online. Zabieram Cię w wirtualną podróż przez Ekwador i Galapagos. Powędrujemy przez ekwadorskie Andy, będziemy w „środku ziemi”, spotkamy rodowitych Indiach, a na Galapagos zetkniemy się z fauną i florą zupełnie odmienną od reszty świata. Gotów do drogi?

  Ekwador i Galapagos | 7 maja o godz. 19.00 | Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc zapisy via newsletter lub pisz na: info@omtramping.pl

  W czwartek wysyłamy hasło i link do spotkania wraz z instrukcją obsługi platformy zoom, a w piątek dodatkowo nagrania ze spotkania. Podczas transmisji działa aktywny czat i możemy porozmawiać 🙂 Na wszystkie pytania odpowiadamy.

  Plakat z zaproszeniem na spotkanie o Ekwadorze z Tomkiem Tułakiem

  Co to jest Om Tramping Online? To cykl bezpłatnych spotkań o podróżach transmitowanych online na żywo w czwartki o godzinie 19.00. To nasze nowe okno na świat, popatrzymy przez nie razem!

  W ramach cyklu podróżniczego: co kraj, to obyczaj publikujemy też różne ciekawe materiały: zdjęcia, teksty, wspomnienia, relacje z wyprawy. O tym, co warto zobaczyć w Ekwadorze przeczytasz tu >>> i o archipelagu Galapagos tu >>>

  Widzimy się w czwartek!

  Zapraszamy na wyprawę: Ekwador i Galapagos.