Tramping Indie

TRAMPING INDIE znane i nieznane

Naszą największą pasją jest Azja, a tramping to nasz ulubiony sposób podróżowania. Niektórzy z nas swoje podróże zaczynali od Indii. Stąd tak wielki sentyment do tego niesamowitego kraju. Indie można poznawać przez długie lata, a i tak nadal będą zaskakiwać. Ulice tętnią życiem, są pełne kolorów, ludzi, zapachów i wydarzeń. Pierwszy dzień podróży i kontakt z otoczeniem sprawia, że serce bije mocniej. Dajcie się zachwycić i pochłonąć tej rozmaitości. Dla Was przygotowaliśmy szereg wypraw do Indii, a każda pozwala poznać subkontynent od innej strony i w zależności od zainteresowań. Trampingi po Indiach to nasza specjalność. Zapraszamy do Indii z Om Tramping Klub.

Tramping Indie – od Waranasi do Bombaju + Goa – w sam raz na pierwszy raz. Założeniem wyprawy jest kompleksowe poznanie zróżnicowanej indyjskiej rzeczywistości: od spokojnej wsi po olbrzymie metropolie. Na koniec czeka nas wypoczynek na Goa.

Tramping Indie – Baśniowy Radżastan (+Gudżarat) – Radżastan to istna eksplozja kolorów, najbarwniejszy stan Indii. Spokojna podróż przez legendarną ziemię władców. W programie m.in. safari na wielbłądach po pustyni Thar, pałace, forty. A dla chętnych ciekawy Gudżarat.

Tramping Indie Wschodnie, Bangladesz (+ Andamany) – wyprawa koneserska i doświadczanie Azji poza utartymi szlakami. W programie: Bangladesz, Orissa, Meghalaya, Assam, Dardżyling i Sikkim. A dla chętnych chillout na przepięknych Andamanach.

Tramping Indie Wschodnie: wśród plemion Indii – Mizoram, Manipur, Nagaland, Assam, Arunachal Pradesh. To jedna z naszych kultowych już wypraw. Stany wschodnie pod względem kulturowym bardziej przywodzą na myśl Indochiny oraz Tybet, aniżeli Indie.

Tramping Indie Południowe (+Goa) – jedna z nowości, która szybko okazała się strzałem w dziesiątkę. 25-dniowa wyprawa szlakiem najstarszych cywilizacji subkontynentu. Zapraszamy w podróż, która zmienia wyobrażenia o Indiach.

Tramping Indie nieznane… – dlaczego nieznane? Bo to podróż przez Gudżarat, Andhra Pradeś, Bihar, Uttar Pradeś oraz Telangana – stany rzadko odwiedzane przez turystów, jednak równie niezwykłe jak w pozostałej części kraju. Wyprawa koneserska dla tych, którzy znają już Indie oraz tych, którzy chcą zacząć je poznawać, ale od razu od „kuchni”.

Wśród naszych propozycji są także wyprawy do Indii dla amatorów najwyższych gór świata, odciętych od cywilizacji wiosek i spotkań oko w oko z pradawnymi kulturami. Zapraszamy więc na tramping Indie: Himalaje Indii: od źródeł Gangesu po buddyjskie klasztory Spiti  oraz  do  Ladakhu, Kaszmiru i Himachal Pradesh.

 

Zapraszamy na tramping po Indiach