Akcja Poznaj Polskę | Mikrowyprawy po Polsce

11-11-2020

 

Czy wiesz, że kurhany kujawskie są starsze od piramid egipskich, Góry Świętokrzyskie to kraina czarownic, a drzewa z Siedlisk są osobliwością na skalę Europy? My wiemy i dlatego już wiosną 2020 ruszyła nasza akcja Poznaj Polskę – pierwsza taka inicjatywa podróżnicza powołana do życia w dobie pandemii.

 

wyprawa kurhany i kamienne kregi

Jako pierwsi na rynku zareagowaliśmy kreatywnie na zmieniającą się rzeczywistość. Gdy wiele biur przestało działać, my kontynuowaliśmy pracę. Monitorując na bieżąco sytuację stworzyliśmy projekt – akcja Poznaj Polskę – mikro-wyprawy po Polsce w nowym wydaniu, i ruszyliśmy w teren!

Mikrowyprawy po Polsce to krótkie, ale intensywne autorskie wycieczki po Polsce o charakterze integracyjnym. Unikalne trasy. Każda inna i z każdej wyciskamy 110%, ale bez obaw – jest czas na relaks. Opinie o tym, jak się z nami podróżuje zobaczysz TU>>

Pomysł na akcję Poznaj Polskę powstał z wrodzonej kreatywności, nabytego doświadczenia i chęci współdziałania. Serio :) Dzięki akcji łączymy tak wiele! Dla Ciebie mini-wyprawy w przyjacielskim gronie i pod okiem pilota eksperta. Możesz się odciąć się od tego, co męczy i od medialnego szumu. A dla nas motywacja do działania.

Razem wspieramy cały system naczyń połączonych. Ludzi, który prowadzą z pasją klimatyczne pensjonaty, rodzinne lokalne knajpki, pilotów ekspertów itd. To ma sens, prawda?

A jak ma sens, wypadałoby napisać więcej. Kalendarium wypraw TU>> , a poniżej odpowiedzi na pytania, które padają przed podróżą. Jeśli masz swoje, daj znać – porozmawiamy :)

Co to znaczy, że programy Om Tramping są autorskie? To znaczy, że programy wypraw tworzymy sami. Każda trasa, którą z nami robisz dostępna jest tylko u nas. Lubimy miejsca nieoczywiste, poza szlakami. Kochamy przyrodę i bliski z nią kontakt, lokalne smaki i smaczki. Znamy dobrze te miejsca, więc i Ty je dobrze poznajesz.

Czy mikrowyprawy po Polsce są długie? Wycieczki trwają od 1 do 4 dni. Zobacz przykładowe:  Ponidzie i staropolskie miasta, Roztocze z PolesiemKurhany i Kamienne Kręgi, Dolina Baryczy i Malediwy i Cerkiewki Podlasia i Otwarte Okiennice.

Jak duże są grupy? Od 3 do 10 Uczestników + pilot, kierowca. Jeździmy w modelu: 3 Uczestników/samochód osobowy, 7 Uczestników/minibus. Taki model jest o wiele bezpieczniejszy, niż przemieszczanie się autokarami.

Dlaczego Om Tramping nie organizuje wycieczek autokarowych? Bo w małej grupie jest bezpieczniej. Poza tym, na wyprawach niszowych duże grupy nie mają racji bytu. W małym gronie łatwiej się zaprzyjaźnić i pełniej się doświadcza. Możemy Cię wprowadzić do zaprzyjaźnionego domu, zmieścimy się w lokalnej knajpce, a wieczorem zasiądziemy wokół ognia. Jesteśmy też bardziej mobilni.

Czy do takiej mikrowyprawy muszę się jakoś przygotować? Nie musisz mieć kondycji konia wyścigowego i wiek też nie jest przeszkodą. Podróżują z nami różni ludzie, a tym co nas łączy jest chęć wspólnego odkrywania Polski. A Polska, co pewnie wiesz, jest bardzo różnorodna :)


Czy wycieczki Om Tramping są drogie?
 Ceny wycieczek w ramach akcji Poznaj Polskę nie przekraczają kilkuset złotych. W tej cenie masz komfortowy transport z kierowcą, klimatyczne noclegi, jak np. w naszej bazie w Chacie Podróżnika, pilota, który ma ogromną wiedzę i umie integrować ludzi.

Jak płacę za udział w mini-wyprawie? Rezerwacja miejsca jest bezpłatna. Co więcej, działamy na tyle sprawnie, że z formalnościami możemy ruszyć praktycznie w każdej chwili. Płacisz dopiero wtedy, gdy potwierdzimy wyjazd.

Jak podróżujecie w czasach koronawirusa? Pełne info: Covid a podróże znajdziesz TU>>

A jeśli wyjazd trzeba będzie odwołać? Jak wiesz, sytuacja jest dynamiczna, ale i to rozpracowaliśmy. Jeśli wyjazd jest niemożliwy do zrealizowania proponujemy zwrot pieniędzy lub nowy termin. Decyzja należy do Ciebie :)

Jak się zapisać na mikrowyprawę po Polsce? Wybierz trasę i skontaktuj się z nami: 604 880 120, info@omtramping.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie.

Co się stanie z akcją Poznaj Polskę, gdy znowu będzie można normalnie podróżować po całym świecie? Pandemia wyzwoliła wśród ludzi chęć poznania kraju. Dlatego, gdy już wrócimy na „wielki szlak”, Polskę dalej będziemy razem eksplorować :).

Czytasz naszego newslettera? Jeśli nie, warto nadrobić tę zaległość. Piszemy: co, gdzie, jak i wysyłamy zaproszenia na nasze czwartkowe spotkania online.  Zapisz się TU>>

Podróżuj z nami - Om Tramping Klub